מיתוג עסקים

מה זה מיתוג עסקי ומדוע הוא קריטי לעסק שלכם?

לא משנה מה תחום העסק שלכם, בעולם הנשלט על ידי אינטרנט ומסכים – מיתוג הוא דבר קריטי לכל עסק!

מכירים את השירפור (שיר סיפור) ״פרח נתתי לנורית״? אז אנחנו מתערבים שנורית הייתה במינימום ילדה נאה. אחרת? נתערב שהיא לא הייתה מקבלת פרח, תפוח או כלום. יש לנו חדשות מרעישות בשבילכם. גם לעסק יש מראה חיצוני. אם זה לוגו, מראה עמוד הפייסבוק או כל כלי שיווק שקיים לרשותו. אבל בינינו? אין לכם באמת כוח להתעסק עם מיתוג. כאילו שאין לכם מספיק דברים על הראש. (פסססט… כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אבל בלי ספוילרים, אנחנו כמעט שם).

הינה המציאות: אם אתם מעוניינים למשוך את תשומת הלב של הלקוחות שלכם – עליכם קודם כל לוודא שהעסק שלכם נראה מליון דולר.
כשאנחנו אומרים “מליון דולר” אנו מתכוונים לנראות מרהיבה. לוגו מושך ומעניין, עמוד פייסבוק יפהפה. אתר או עמוד נחיתה שמסביר נכון את יכולות העסק ושירותיו. כל זאת חייב להתקיים ותוך שימוש בצבעי המיתוג והשפה הגרפית של העסק.

כשאנחנו מדברים על מיתוג עבור העסק שלכם – אלו הדברים בהם אנו ממוקדים:

חשיבה משותפת ובניית קונספט

אנחנו רוצים לדעת הכל. החל מהצבע האהוב עליכם מילדות ועד האווירה שאתם מחפשים לשדר, מי הקהל שלכם, מי המתחרים שלכם ועוד.

עם תחילת עבודתנו המשותפת אנו נעביר אליכם בריף מסודר בו נשאל את כל השאלות הרלוונטייות – כל פיסת מידע תעזור לנו לקלוע בול בוויזואליות המתאימה לעסק שלכם.

עיצוב לוגו ומוצרי תדמית

הלוגו הוא הבסיס למיתוג העסק שלכם. כאן, “ייחודיות” זה שם המשחק ואסתטיקה והעברת מסר נכון הם החוקים שלו. אנו נעצב עבורכם לוגו איכותי, ייחודי ואחד שיתאים לעסק שלכם כמו כפפה.

לאחר מכן, מקובל למתג אייטמים נוספים אשר רלוונטיים לתחום העיסוק שלך. לדוגמא – עורך דין ירצה עיצוב פולדר בעוד שבעל חנות בגדים ירצה מיתוג שקיות קניה וכדומה.

בניית כלי פרסום ממותגים

אז סוף כל סוף יש לעסק שלכם לוגו ומוצרים ממותגים – אתם על הגל!

כעת כל שנותר הוא להתחיל בפרסום הממשי או במילים אחרות – בניית כלים פרסומיים תוך שימוש במיתוג העדכני שלכם. לדוגמא: עמוד נחיתה, אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק ועוד.

זו ההזדמנות שלך לקבל

חבילת קידום שתגרום לעסק שלך להמריא!

דילוג לתוכן