בניית אתרים

בניית אתרים לעסקים

כי אתר אינטרנט הוא המקום בו ההיסטוריה של העסק שלכם, הדרך שהוא עבר ואפשרויות יצירת הקשר עמו נפגשים וחיים בהרמוניה

איך שלא תסתכלו על זה, אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק שלכם ועמוד נחיתה הוא כרטיס הביקור שלו.

כידוע, פייסבוק ושאר הרשתות החברתיות מציבות לנו שבלונות קבועות של איך עסק צריך להיראות. אך בעולם האתרים ועמודי הנחיתה הכל אפשרי. אין מגבלות ואין גבולות. בניית אתר לעסק הוא לא פחות מחלון אשר ניתן להביט דרכו על העסק שלכם. אנו דואגים שהזגוגית תהיה מבריקה, נוצצת ושתציג את העסק שלכם בצורה המיטבית.

אצלנו, בניית אתרים לעסקים נעשית תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים. התהליך מלווה בהגדלת ראש מצידנו תוך שילוב החומרים אשר תעבירו אלינו והתרגום שלהם לתוצר מושלם. האתר שלכם לא רק יהיה יפהפה. הוא יהפוך לכלי השיווק העיקרי אליו תמהרו להפנות את לקוחותיכם.

אם עדיין אינכם בטוחים לגבי בניית אתר תדמית לעסק שלכם – הינכם מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו בנושא בניית אתרים לעסקים – כל מה שצריך לדעת לפני שסוגרים אתר אינטרנט ב-2019

פרויקטים

עיצוב אתרים | טעימה קטנה מאתרים שהקמנו

תירוש

שמן זית
אתר חנות (E-Commerce)

צפרירים

מסעדה
אתר אינפורמטיבי

קבוצת עמית טל

תיווך
אתר אינפורמטיבי (One Page)

בית בד גלילי

שמן זית ויינות
אתר חנות (E-Commerce)

Dormex

מסחר והשקעות
אתר אינפורמטיבי

תוצרת העץ
בית וגן
אתר אינפורמטיבי

למה לבחור בנו?

בניית אתרים זה הרבה מעבר לבניית “אתר יפה”

002-contract

אפיון אישי

כל עסק הוא ייחודי, אז הגיוני שלכל עסק תהיה דרישה אחרת לאתראנו נעשה אפיון מסודר בו נגדיר בדיוק את הציפיות שלכם כדי שנוכל לבנות את האתר המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

ויזואליות מרהיבה

בעולם הדיגיטלהמראה החיצוני קובעאנו נבנה עבורכם אתר אינטרנט שידהים אתכם כל יום מחדש.

003-browser-visualization
004-running-man

הנעה לפעולה

מבקר האתר הממוצע מאבד עניין תוך פחות מ-5 שניות. המטרה שלנו היא לבנות אתר שיגרום לו לבצע התקשרות, השארת פרטים, רכישה או כל אינטראקציה עם העסק שלכם.

רספונסיביות

בעידן של היום בו רוב הכניסות לאתרים נעשות מסמארטפוניםאנו נוודא שהאתר שלכם יראה מליון דולר מכל מקום בו יכנסו אליו, בין אם זה מחשב, טאבלט/אייפד, סמארטפון או כל מכשיר אחר.

001-internet
005-www

אופטימיזציה למנועי חיפוש

כשמנוע החיפוש המוביל בעולם עובד לפי אלגוריתםאנו נוודא שהאתר שלכם יהיה גם בנוי בצורה הנכונה ביותר כדי למקסם המרות אורגניות לאתר שלכם.

הדרכה על המערכת

צריכים להחליף תמונה? רוצים לשנות טקסט? אנו נדאג שתקבלו מאיתנו הדרכה שבמסגרתה תלמדו לעשות את הדברים הנ”ל ועוד עם עצמאות מלאה.

006-male-cartoon-pointing-to-white-board
007-stopwatch

אחסון מהיר במיוחד

ההבדל בין טעינת האתר ב-4 שניות לבין חצי שניה אחת יכול להכריע האם אותו מבקר ישאיר פרטים, יחייג לעסק או יצא מהאתר. אצלנו אתם יודעים שהאתר יאוחסן בשרתים של אמאזוןהשרתים המהירים בעולם.

תעודת אבטחה

פעם תעודת אבטחה הייתה קריטית לאתרי חנות. היום וזאת לפי דרישת גוגלכל אתר חייב להיות בעל תעודת אבטחה. אצלנו זה מגיע בילדאין.

008-locked
009-database

שירות גיבויים

ניסיתם להוסיף טקסט אך במקום מחקתם עמוד שלם? אל חשש – האחסון שלנו מבצע גיבויים יומיים כך שתמיד אפשר ללכת אחורה בזמן.

כלים למעקב

כמה כניסות יומיות יש לאתר שלכם? מה אחוז הנטישה? זאת ועוד נתונים רבים נוספים הינם הכרחיים עבורכם. לכן, אנו נדאג לקשר את האתר למשתמש ה-Google Analytics שלכם.

010-analytics
011-reliability

מערכת גלובלית ואמינה

רוב האתרים בעולם בנויים על מערכת הוורדפרס ובצדק! מדובר במערכת פתוחה אשר אינה מכירה גבולות. לכן, כשאנו בונים עבורכם אתר בוורדפרס – אתם יודעים שאנחנו לא “מחזיקים אתכם” בשום צורה ותמיד ניתן לעדכן, לשדרג וגם להעביר את האתר.

ליווי אישי

בניית אתרים עבורנו נעשית מתוך שליחות. חשוב לנו שתצליחו ולכן – אתם יודעים שתקבלו מענה מקצועי מהיר במיוחד. בנוסף, במסגרת שירות האחסון תקבלו שירות תיקונים בסיסי (פרטים נוספים ניתן לקבל מול נציג המכירות שלכם).

012-group

זו ההזדמנות שלך לקבל

חבילת קידום שתגרום לעסק שלך להמריא!

דילוג לתוכן