איך לפרסם עסק ב-2023 – המדריך המלא!

החיים בשנת 2021 מאופיינים בשימוש מרובה בדיגיטל. במקום לצאת לחנויות – מזמינים מהבית. במקום למדוד פיסית – נעזרים בטבלת מידות, ובמקום לצאת להיפגש עם חברים, משוחחים איתם בכיף מבעד למסך. השינוי הזה משפיע דרמטית גם על אופני הפרסום ועל הדרך שלנו, בעלי עסקים, להגיע אל קהל היעד שלנו. כי מסרים שיווקיים צריכים להיבנות בהתאמה מדויקת לפי התעניינות קהל היעד ובהתאם למקום בו הוא מתרכז וממתין למסרים שלנו. רכזנו במאמר זה הדרכות לפרסום עסק ב – 2021 תוך ניצול פלטפורמות מוכרות ושימושיות בדיגיטל. אכן, קהל היעד שלכם נמצא שם ולכן אתם צריכים להיות פעילים בשטח כדי לחשוף אותם לשירותים שלכם. והשאלה שלכם היא – איך לפרסם את העסק שלי?

קידום בפייסבוק: כן, פייסבוק עדיין נושמת ובועטת

פייסבוק היא הרשת החברתית הוותיקה שבה פעילות תוססת בכל עת. אם היו זמנים שטענו שהיא כבר לא רלוונטית מספיק, לא ממש יעילה ולא משרתת את האינטרסים של המפרסמים, באה המציאות וטופחת על הפנים שלנו. כן, פייסבוק חיה, נושמת ובועטת ויכולה לשרת אתכם לפרסום המסרים הפרסומיים של העסק שלכם. באמצעות טקסטים שיווקיים וניהול מקצועי של דף הפייסבוק העסקי שלכם. הרשת החברתית הזו משרתת גם כיום אינטרסים של בעלי עסקים ומקדמת מכירות באופן יעיל. הלקוחות שלכם נמצאים שם ומחפשים אתכם שם, הפעילות העסקית שלכם יכולה לקדם מכירות ולהגדיל חשיפה, ולשרת אתכם היטב.

קידום באינסטגרם: הפלטפורמה הכי ויזואלית ברשת

פלטפורמה צעירה וטרנדית היא אינסטגרם. אפליקציה מלהיבה שסוחפת אחריה צעירים ולא רק. בה משתפים תמונות ואמצעים ויזואליים. אין חולק על כך שכל בעל עסק שנמצא בדיגיטל צריך להניח יד ורגל גם באינסטגרם. להתחיל להיות פעיל במקום, לשתף תמונות של מוצרים, של העסק או חוויות של לקוחות. כי ככלות הכול טוב מראה עיניים ממלל שלא נגמר. אין כמו תמונה טובה שאתם משתפים כדי להזרים לקוחות לבית העסק שלכם. תמונה טובה ומרשימה באמת תועבר הלאה ותשותף על ידי גולשים שיפיצו אותה הלאה. מעגל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם הולך ומתרחב!

כמובן שגם בפעילות העסקית באינסטגרם צריך לדעת מה לעשות ואיך. איך לפרסם את האינסטגרם? כיצד מנהלים פרופיל עסקי, ואיך מקדמים את האינטרסים של העסק באמצעות שיתופים ועוקבים שמתעניינים בפעילות של העסק? אילו תמונות יעשו את העבודה וכיצד ניתן לייצר תוכן ויראלי שיפיץ את הבשורה שלכם. אכן, היכרות טובה עם הפלטפורמה נותנת את התשובה לשאלה איך לפרסם עסק באינסטגרם בחכמה וביעילות. כך שהפרסום יוביל להוספת לידים נוספים שיבואו גם לקנות מכם בבוא העת.

קידום בגוגל: הדרך המהירה לעמוד הראשון

לקוחות פוטנציאליים מחפשים אתכם בגוגל? מזינים בשורת החיפוש את המוצרים שאתם מוכרים או את השירות שהנכם מציעים? אתם צריכים להיות נוכחים שם כדי שיפגשו אתכם בקלות. המטרה שאתם מסמנים לעצמכם היא להגיע לדף הראשון של תוצאות החיפוש. מה שאומר שלקוח שיחפש אתכם יפגוש את השם שלכם במהירות. כדי שאכן כך יהיה אתם צריכים לקבל שירותי קידום בגוגל. שירות של קידום אתרים אשר חותר להציג את האתר שלכם מול הגולש כאשר הוא צריך אתכם באמת.

בעניין זה יש שתי אופציות אשר כל אחת טובה בפני עצמה, כאשר היא מותאמת לאתר, לפרק הזמן שיש, לתחום הפעילות וגם לתקציב.

  1. קידום ממומן – קידום מהיר בו אתם משלמים לגוגל תמורת פרסום וקידום האתר שלכם. האתר מוצג בראש דף התוצאות עבור מילות חיפוש שהגדרתם בקמפיין הפרסום. ניתן להגדיר תקציב עבור המטרה הזו והתשלום הוא עבור כל הקלקה וכניסה לאתר. העלויות נשלטות והתוצאות מדידות, הקידום הזה הינו לטווח המידי והוא מאפשר לכם להביא אליכם לקוחות באופן מידי, מהיום למחר. אך עם תום הקמפיין האתר שלכם נוחת חזרה למקום הראשוני שלו.
  2. קידום אורגני – האתר שלכם עובר טיפול על בסיס קבוע על מנת להתאים אותו למנועי החיפוש. כך שהוא יתאים למילות חיפוש רלוונטיות ויוצג בפני הגולשים כאשר הם מחפשים אתכם. הקידום האורגני כרוך בעלויות חודשיות קבועות, אך הוא שומר על האתר רלוונטי בעיני גוגל בכל עת, ולכן גם בעיני הגולשים. כך שיש לו מקום יציב וקבוע למדי בדף תוצאות החיפוש, וגולשים שמחפשים את המענה שיש לכם להציע, יפגשו אתכם.

אז מה נכון לעשות לעסק שלכם?

לכל בעל עסק יש התלבטויות, כל אחד מחפש איך לפגוש כמה שיותר לקוחות במסגרת התקציב שיש לו עבור המטרה הזו. כאן נולדת ההתלבטות איך לפרסם ואיפה בדיוק. האם לקדם קמפיין בגוגל? אולי בכלל לפתוח דך עסקי ופעיל בפייסבוק? אולי פרסום באינסטגרם זו הדרך? התשובה היא שאין מקום אחד מוגדר בו אתם צריכים להיות פעילים. השאלה היא לא באיזו פלטפורמה. השאלה היא כיצד משלבים את כלל הפלטפורמות לטובת העסק. אתם חייבים להיות פעילים בכל המקומות בו זמנית. כלומר, לצאת לשיווק דיגיטלי משולב שכולל את כל הערוצים גם יחד. זו מעטפת שיווק מלאה שנותנת לכם נוכחות בכל זירה פעילה – פייסבוק, אינסטגרם וגוגל. מדוע צריך את כל זה? יש לכך הסבר פשוט. הנה הוא לפניכם.

למה חייבים לשלב פרסום בכל הפלטפורמות גם יחד?

כאשר לקוח בוחר בנותן שירות או במוצר הוא מבצע בירור. הוא בודק מה התגובות בפייסבוק, מה חוות הדעת של גולשים באינסטגרם ובכלל, מה רואים באתר של העסק. כך שאתם צריכים לשמור על נוכחות אחידה בכלל הערוצים הללו כדי להציג את המסרים שלכם ברורים ועקביים. כדי לבנות תדמית אחידה ויציבה של העסק שלכם מול הלקוח שיפגוש אתכם בכל פלטפורמה שהיא. כי אם גולש מכיר אתכם בפייסבוק, אך האתר שלכם חבוי אי שם בתהום הנשייה, הוא עלול להסיק עליכם מסקנות לא מחמיאות וגם להחליט שאתם לא רלוונטיים עבורו.

בחרו משרד פרסום מומחה בכל המכלול הנדרש

אתם שואלים איך מפרסמים עסק? מבררים איך לפרסם עסק חדש? התשובה היא משרד פרסום שמשלב במומחיות בין כלל הפלטפורמות ויצירת נוכחות פעילה ובולטת בכל אחת מהן. אם אתם שמים לעצמכם מטרה להגיע לכל הפלטפורמות הללו ולפגוש לקוחות שמחפשים אתכם בדיגיטל, אם אתם עומדים מול השאלה איך לפרסם את העסק, אתם צריכים לבחור משרד פרסום בצפון שיש לו התמחות ומקצועיות בכל הנישות הללו. מסתבר שבמשרד פרסום זה יעבדו מספר אנשי צוות זה, לצד זה על מנת לקדם את האינטרסים של העסק שלכם ולפרסם אתכם כראוי. להעניק לכם מעטפת מלאה שיוצרת את התדמית שלכם בדיגיטל ומפגישה אתכם עם כמה שיותר לקוחות. ובשורה התחתונה עונה על השאלה הבוערת איך לפרסם עסק?

משרד פרסום בצפון שאתם מפקידים בידיו את התפקיד

גם אתם שואלים איך לפרסם עסק חינם? גם אתם מחפשים חברה לקידום עסקים? אל תטעו כמו בעלי עסקים אחרים שמחפשים נותני שירות נפרדים עבור כל צורך שנוצר. אתם צריכים להיות חכמים ולעבוד באופן מגובש בכל החזיתות גם יחד. משרד פרסום שבו משלבים מומחיות בפרסום בפייסבוק, באינסטגרם וגם בגוגל יוכל לקדם אתכם בתנופה של ממש להשגת היעדים שלכם!

זו ההזדמנות שלך לקבל

חבילת קידום שתגרום לעסק שלך להמריא!

דילוג לתוכן