משרד פרסום דיגיטל מוביל בארץ – ArtWayz.com

פרסום בדיגיטל דורש הרבה מאוד. ידע, הבנה, מיומנות, יכולות, זמינות ועוד הרבה מעבר לכל אלו. אתגר אמיתי לכל בעל עסק שחייב לשמור על תדמית טובה ועל פעילות הולמת שמשרתת את ערכי המותג שלו. אך צריך לזכור שהנוכחות הדיגיטלית של העסק שלכם קריטית. אין לכם את הפריבילגיה לא להצטיין שם או לוותר על נוכחות בדיגיטל

כי אם הלקוחות המתעניינים שלכם משוטטים ברשת, אתם חייבים להיות שם מוכנים למפגש. כדי שהם ייחשפו אליכם בצורה הנכונה שמשרתת את העסק שלכם. כל בעל עסק שרוצה להתקדם בונה לעצמו נכסים דיגיטליים ותדמית הולמת, זו משרתת את העסק שלו ומביאה אליו תנועה ערה של לקוחות משלמים. כדי להשיג את התוצאות הללו צריך לעבוד במקצועיות ובמיומנות – כאן אתם צריכים משרד פרסום דיגיטל שמתמחה בכך. חברה לקידום שלוקחת לידיה את כל המושכות של השיווק הדיגיטלי, ומוציאה אתכם למהלך שיווקי חכם ומקיף שעתיד למכור לכם הרבה מאוד.

משרד פרסום – מה שחשוב!

לא פעם בעלי עסקים מחפשים פתרונות פרסום מקומיים. הם צריכים אתר? פונים אל חברה לבניית אתרים. צריכים סרטון? פונים אל נותן שירות שמתמחה בכך. מגלים שהאתר לא מספיק נוכח בגוגל? פונים אל חברת קידום אתרים בגוגל. וכן הלאה על זו הדרך. אבל חשוב להבין שזו לא שיטה יעילה והיא לא מוכיחה את עצמה. אי אפשר לבנות תדמית עסקית מחלקי פאזל שלא מתחברים זה לזה במדויק. השיטה הזו לא מוכיחה את עצמה ולא משרתת את העסק כראוי.

מה שצריך זו מעטפת שיווק דיגיטלית מלאה. מעטפת שמכסה את כל התחומים והנישות הדיגיטליות, ומתייחסת אל כל הפלטפורמות הנדרשות כדי לבנות תדמית שיווקית אחידה ואפקטיבית. כי אין כאן פעולות קטנות שאינן קשורות זו לזו, אלא חבילה אחת גדולה שכוללת פרטים רבים. זו ההתמחות שלנו כמשרד פרסום מוביל שחותר למצוינות ולשלימות. אצלנו אין פעולות אלא מטרת על. כל העשייה נרתמת להשיג את המטרה הזו ולקצור יחד עם הלקוח את הפירות ואת ההישגים. 

מה החברה שלנו מציעה ללקוחות?

אנחנו עובדים בראש גדול כדי לקצור תוצאות גדולות. תהליך העבודה אצלנו ממוקד מטרה וחותר להצטיין בכל היבט שהוא. כדי להשיג את המטרות הטובות שעבורן אתם חותרים אנו נעבוד בצורה הדרגתית שכוללת כמה שלבים משמעותיים:

  • אפיון – שלב זה מאפיין את העסק ואת הצרכים השיווקיים שלו. זאת בהתאם לתחום הפעילות שלו וכן בהתייחס לנקודת הזמן והשלב שלו. אפיון מדויק ומפורט נותן לנו תשתית מעולה לשיווק דיגיטלי מותאם וחכם. נזהה את האתגרים של העסק, נכיר את המתחרים שלו, נמקד את הפוקוס על הייחודיות שלכם וכן הלאה.
  • אסטרטגיה – הלאה לשלב בניית האסטרטגיה השיווקית. אי אפשר להתחיל לפרסם ולשווק בדיגיטל בלי לבנות אסטרטגיה שיווקית חכמה ומתוכננת שעתידה לעבוד בשטח. האסטרטגיה מתייחסת לשלבים השונים של השיווק במערך הדיגיטלי. גם כאן התייחסות מובהקת לשלב הנוכחי ולתוצאות הרצויות. האסטרטגיה תגדיר אילו פעולות יש לבצע בנקודת הזמן הנוכחית כדי להשיג את התוצאות הרצויות בדרך היעילה והפרקטית ביותר. בין היתר תהיה התייחסות תקציבית ובחירת פלטפורמות בהתאם לנוכחות קהל היעד שלכם.
  • כלים ליישום – חברתנו מתמחה ביישום באמצעות כלים רבים ומגוונים. למעשה הצוותים שלנו מציעים פתרונות ומענה עבור כל צורך שהוחלט עליו באסטרטגיה כמו גם לצרכים שעשויים להיווצר במהלך הדרך. בין היתר ניתן ליהנות אצלנו משירותי עיצוב גרפי למודעות פרסום, הפקת סרטונים, מיתוג לעסקים ועוד. כל הכלים הללו מותאמים לבעל העסק בהתאמה מדויקת למטרות שהוגדרו. בצורה כזו הם עומדים להיות יעילים ולהביא תוצאות.
  • פלטפורמות דיגיטליות – אצלנו משלבים מענה לכל עסק בהתאם לצורך שלו באמצעות כל פלטפורמה דיגיטלית שקיימת. בין אם מדובר על פעילות עסקית בפייסבוק ובין אם זה באינסטגרם. הדף העסקי יכול להביא אליכם הרבה מאוד לידים ועוקבים שיהפכו ברבות הימים ללקוחות. כל הפלטפורמות משווקות את בעל העסק באותה נימה, מה שמגדיל את היקף החשיפה, מזמין לקוחות להכיר מקרוב את הפעילות ומחזק את המותג שלכם.
  • אתר עסקי – כל בעל עסק שצריך נוכחות ברשת חייב אתר אינטרנט הולם. האתר צריך להיות מעוצב בהתאם לקונספט של העסק ולשרת אותו. מלבד להקמת האתר חובה לדאוג לתחזוקה שוטפת ולהבאת גולשים לאתר. בין אם מדובר על אתר תדמית ובין אם זה אתר מכירות, הוא חייב להיות מקצועי ומתקדם מאד כדי שהוא יצעיד אתכם ויעזור לכם למכור.
  • קידום האתר – אתר הוא נכס נהדר לעסק, אך כל עוד לא מגיעים אליו גולשים הוא לא ממלא את התפקיד שלו. כאן נוצר הצורך לקבל שירות של חברת קידום אתרים. ניתן ליהנות אצלנו מקידום אתרים אורגני או ממומן. הכול בהתאם למטרות, לפרק הזמן, לתקציב וכן הלאה. בין אם אתם רוצים קידום ממומן ובין אם אורגני – אנו חברת seo שלצד היותנו משרד פרסום דיגיטל אנו מקדמים את אתרי הלקוחות שלנו ומקדמים אותם לדף התוצאות הראשון. באמצעות הידע והיכולות שלנו נדאג שמי שמחפש מענה כמו שיש לכם להציע, אכן יגיע אליכם. יתרשם מההצעה שלכם וישקול ברצינות לרכוש.
  • דפי נחיתה ודפי מכירה – לכל עסק יש הזדמנויות בהן עליו לבנות דף אינטרנטי לשם מטרה מסוימת. בין אם הדף נועד ללקט לידים לרשימת תפוצה, בין אם זה דף מכירה או כל דבר אחר – אנו בונים דפי נחיתה מקצועיים ויעילים שישרתו את בעל העסק ויקבלו את הגולשים באווירה המתאימה ועם התכנים הנכונים. דפים כאלו ייהנו מאחוזי המרה גבוהים ויכניסו לכם בשורה התחתונה הרבה רווח.

מענה כוללני שנותן לכם את המיטב

חברת קידום שנותנת מענה לכל הצרכים בכוחה להצעיד אתכם בתנופה. כי כאשר אתם בוחרים משרד דיגיטל שמתמחה בכל הפתרונות הקיימים באינטרנט, אתם עומדים לקבל מעטפת מושלמת שמכילה כל מה שאתם צריכים. אתם לא צריכים סרטון תדמית ולא צריכים דף עסקי בפייסבוק. אתם צריכים את החבילה הקולקטיבית והשלמה שכוללת את כל הפרטים הללו. את המענה האידיאלי הזה נוכל אנחנו, משרד פרסום בצפון לספק לכם. זאת על ידי צוות מקצועי ומנוסה של אנשי מקצוע מומחים ומנוסים שנותנים את כל הידע וההבנה שלהם בשיווק בדיגיטל למען ההצלחה של הלקוחות. 

לדעת שאתם מיוצגים ברשת היטב

אתם רוצים להיות בטוחים שהפעילות שלכם ברשת נכונה ושיווקית? חשוב לכם להיות בטוחים שאתם משווקים נכון ואכן מגדילים מכירות ומרחיבים את מעגל הלקוחות? אתם צריכים אתכם חברה לקידום אתרים באינטרנט שמציעה חבילה מושלמת שכוללת את כל המרכיבים הנחוצים. היא חברה לקידום אורגני שדואגת לכם לתדמית הולמת ברשת, ומאפשרת לכם להגדיל את היקף הפעילות ולצמוח! כדאי לכם לראות מקרוב את תחומי הפעילות שלנו, להתרשם מרמת המקצועיות הגבוהה ומהמענה המפורט שאנו מעניקים לבעלי עסקים. לא פלא שהלקוחות שלנו מגדילים את מעגל הלקוחות שלכם, מרחיבים את היקף הפעילות ומצליחים לגדול בתנופה קדימה. הם בולטים על פני השטח, מעבירים שדרים מדויקים ללקוחות מתעניינים ובסופו של דבר מגדילים את רף ההכנסות מהעסק. כי פרסום נכון הוא פרסום מניב שמייצר לקוחות והכנסות.

זו ההזדמנות שלך לקבל

חבילת קידום שתגרום לעסק שלך להמריא!

דילוג לתוכן