שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי:
נוכחות דיגיטלית לעסק שלכם

גם אם יש לכם את הלוגו הכי יפה שיש או עמוד פייסבוק שיקי ומגניב – ללא השקעה בפרסום אמיתי, כלומר – שיווק דיגיטלי – העסק שלכם לא יהיה על המפה

עולם הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש, או אם לשמור על דיוק – גוגל בעיקר, השתלטו על הדרך בה אנו חיים וכיום הפכו להיות סממן נוכחות לאינספור בעלי עסקים בכל העולם. בשביל אלו שמחפשים להיות נוכחים כמובן. אנחנו לא לוקחים בחשבון את סמי החשמלאי (שם בדוי) שאינו מאמין ב”פייסבוק שמייסבוק” או “גוגל שמוגל” וחושב שלקוחות יחייגו אליו בעזרת כוח טלפתי או דרך דפי זהב (סליחה “דפי זהב”, אתם יודעים שאנחנו אוהבים אתכם).

ניתן להגיד המון דברים על עולם הדיגיטל. הוא טכנולוגיה, חדשני, אך דבר אחד בטוח – אם העסק שלכם לא קיים בו, כנראה שהוא לא קיים, או שהוא לפחות בגדר אגדה אורבנית. אך לפני שנדבר על 2 פלטפורמות הדגל בעולם הקידום, ההבדלים ביניהם ולמה כדאי להשקיע בכל אחת מהן – הינה ההגדרות שלנו ל-2 סוגי לקוחות אליהם אנו יכולים להגיע.

לפני שנמשיך אל ה”לא נודע” של עולם הפרסום – בואו נגדיר כמה מונחים

לקוח חם:

לקוח פוטנציאלי אשר חיפש לאחרונה או הראה סימנים כי התעניין במוצר העסק המפרסם או מוצרים דומים אשר יכולים להפוך אותו מ”מתעניין” ל”לקוח פוטנציאלי”.

דוגמא: לקוח חיפש לאחרונה ברשת רכב פורד פוקוס משפחתי ולפתע נתקל בקמפיין ג’יפ משפחתי במחיר נמוך יותר עבור רכב דצ’יה דאסטר.

היות והלקוח התעניין בתחום הרכב ובהנחה שהקמפיין של דצ’יה טרגט מתעניינים בתחום הרכב או ברכבי פורד

 

לקוח קר:

זו ההגדרה שלנו ללקוח פוטנציאלי אשר לא בהכרח חשב על שירות העסק אך ברגע שראה קמפיין שלו – עלול לרכוש את המוצר.

דוגמא: לקוחה קוראת את הניוז-פיד שלה בפייסבוק ולפתע נתקלת בתכשיר קוסמטי חדש המעניק עור חלק ושומר על מראה רענן והכל ע”י רכיבים בריאים וטבעיים.

אותה הלקוחה לא חשבה כלל על צריכת מוצר כזה או אחר אך כעת נחשפה למוצר שלא הכירה ועלולה להתעניין ואף לרכוש אותו.

ליד:

לקוח מתעניין שראה את הפרסום של העסק, בין אם דרך קמפיין לאיסוף לידים או אתר/עמוד נחיתה בעזרת קידום בגוגל – ראה את הפרסום, התעניין לגביו והשאיר את פרטיו האישיים לצורך חזרת העסק המפרסם להענקת פרטים נוספים או רכישה.

פרטי הלקוח יכולים להיות: שם פרטי, משפחה, טלפון, דוא”ל, עיר מגורים, תשובה על שאלה מסויימת – לדוגמא: “באיזו שעה נוח לך שנחזור אליך?” ועוד.

פייסבוק, אינסטגרם ומה שביניהם

שיווק דיגיטלי מעולה מתחיל בהגעה ללקוחות חמים וקרים כאחד. הרי שפלטפורמת הפייסבוק ממזמן לא משמשת רק לשליחת הודעה לחבר או לדודה הרחוקה שבטיול ביוון.

מדובר בלא פחות מהרשת החברתית הגדולה בותר בעולם אשר מפרסמת אינספור פרסומים ומצליחה לגייס כמות בלתי מבוטלת של לידים עבור עסקים מכל התחומים בכל העולם.

אם העסק שלכם אינו נוכח בפייסבוק הינכם מפספסים עשרות, מאות ואולי אלפי לקוחות פוטנציאליים בחודש.

קידום בגוגל – הדרך לעמוד הראשון

להבדיל מקידום בפייסבוק, כאן אנו מדברים אך ורק על לקוח חם. לקוח שחיפש מינוח מסויים, לדוגמא “מכון יופי בהרצליה” – ימצא ראשית מכונים אשר ככל הנראה השקיעו תקציב ממומן על מילות החיפוש הללו או על מונחים דומים, לדוגמא “מכון יופי”.

עוד בשונה מפייסבוק – כאן אנו חייבים כלי קידום כלשהו (אתר, עמוד נחיתה וכדומה) בכדי שיהיה לנו לאן לקשר מתעניינים.

נראות שמשדרגת רצינות

אנו נדאג לעצב עבורכם תמונת קאבר  מרהיבה לעמוד הפייסבוק ונוודא שכל פרסום שאנו מעלים ישדר קו אחיד, ממותג ורציני.

כמו כן, במסגרת הקידום בגוגל – בין אם מדובר בעמוד נחיתה או אתר מעוצב שנקים עבורכם – גם שם נוודא שהעסק שלכם נראה מצויין.

אנו מאמינים שכל פרט קטן חשוב – התחילו להיראות מעולה!

מתחייבים לתוצאות מקסימליות

בין אם התקציב שלכם עומד על כמה מאות שקלים או אלפים – אנו נדאג לתרגם כל הוצאה לתוצאה!

אל תתפשרו על קבלת “לייקים” או “מספרים גדולים” בסוף החודש – אנו לא מאמינים בגימיקים שמדמים חשיפה אלא דואגים להתמקד בלהביא אליכם לקוחות.

אל תסתפקו רק בלייקים – התחילו לקבל פניות אמיתיות!

זו ההזדמנות שלך לקבל

חבילת קידום שתגרום לעסק שלך להמריא!

דילוג לתוכן